Gertakari antolatuak

 
Lanak
Gertakaria / Lana Lurralde Historikoa Errepidea Norabidea
Lanak Gipuzkoa AP-1 GASTEIZ
Lanak Gipuzkoa GI-632 BIAK
Lanak Araba A-3600 Ambos
Lanak Gipuzkoa AP-1 GASTEIZ
Lanak Bizkaia BI-3602 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3412 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-638 BIAK
Lanak Bizkaia N-636 ARRASATE
Lanak Gipuzkoa N-1 IRUN
Lanak Gipuzkoa GI-2631 BILLABONA
Lanak Bizkaia BI-4203 BIAK
Lanak Bizkaia BI-4401 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3803 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3173 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3720 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3740 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3540 BIAK
Lanak Gipuzkoa N-634 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-2634 BIAK
Lanak Bizkaia N-240 BIAK
Lanak Gipuzkoa N-1 BIAK
Lanak Gipuzkoa N-1 IRUN
Lanak Gipuzkoa GI-20 BILBO
Lanak Gipuzkoa N-634 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3560 BIAK
Lanak Gipuzkoa N-1 GASTEIZ
Lanak Gipuzkoa N-1 IRUN
Lanak Gipuzkoa N-1 IRUN
Lanak Gipuzkoa N-1 GASTEIZ
Lanak Bizkaia N-634 BIAK
Beste Aktibitate bat Bizkaia N-636 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3801 BIAK
 
Aurreikusitako lanak
Gertakaria / Lana Lurralde Historikoa Errepidea Norabidea
Lanak Gipuzkoa AP-1 GASTEIZ
Lanak Bizkaia N-240 BIAK
Lanak Bizkaia N-636
Lanak Bizkaia BI-636 BILBAO
Lanak Bizkaia N-240 BIAK
Lanak Gipuzkoa A-15 ANDOAIN
Lanak Gipuzkoa N-1 IRUÑA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BILBO
Lanak Gipuzkoa N-634 BIAK
Lanak Gipuzkoa N-634 BIAK
Lanak Gipuzkoa N-1 IRUN
Lanak Gipuzkoa GI-20 BILBO
Lanak Gipuzkoa GI-20 BILBO
Lanak Bizkaia BI-3723 BIAK
Lanak Gipuzkoa A-15 IRUÑA
Lanak Gipuzkoa A-15 DONOSTIA
Lanak Gipuzkoa A-15 IRUÑA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa GI-2630 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3301 EIBAR
Lanak Gipuzkoa GI-3591 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3950 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-3592 BIAK
Lanak Gipuzkoa N-1 GASTEIZ
Lanak Gipuzkoa N-1 GASTEIZ
Lanak Gipuzkoa N-1 IRUN-GASTEIZ
Lanak Gipuzkoa N-634 BIAK
Lanak Gipuzkoa GI-632 BIAK
Lanak Gipuzkoa AP-8 BEHOBIA
Lanak Gipuzkoa AP-8 BILBAO
Lanak Gipuzkoa GI-20 TUNEL AIETE
Lanak Gipuzkoa N-634 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2133 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa N-634 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2635 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2635 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2120 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2133 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2133 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2133 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2637 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3210 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3210 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3210 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3262 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3572 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3620 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3750 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3771 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3771 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3771 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3771 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-3801 BIAK
Beste Aktibitate bat Bizkaia BI-737 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa N-634 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa N-634 BIAK
Beste Aktibitate bat Bizkaia BI-3632 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2632 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2632 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-2632 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa GI-627 BIAK
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa AP-1 EIBAR
Beste Aktibitate bat Gipuzkoa N-634 BIAK
Beste Aktibitate bat Araba A-124
 
Antolatu diren kirol-probak
Izena Proba mota Hasiera data Bukaera data
I MEMORIAL ROBERTO RUIZ 2018/06/24 2018/06/24
MEMORIAL ONDITZ DE TRIATLON Triatloia 2018/06/24 2018/06/24
XXIX. GIPUZKOAKO ITZULIA 2. ETAPA ANDOAIN-ANDOAIN Txirrindularitza 2018/06/24 2018/06/24
ZALDI LASTERKETA XIX EDIZIOA Lehiaketa mistoa 2018/06/24 2018/06/24
XXIX. GIPUZKOAKO ITZULIA 3. ETAPA SEGURA-SEGURA Txirrindularitza 2018/06/25 2018/06/25
XXXIV PREMIO NTRA. SRA. ORO-II MEMORIAL JOSÉ LUIS IBAÑEZ-ARANA Txirrindularitza 2018/06/30 2018/06/30
XII URDUÑA HIRIKO ZIKLOTURISMO TOPAKETA Txirrindulari-lasterketa 2018/06/30 2018/06/30
XXIX ZEBERIOKO UDALAREN SARIA-XXIV ASELEN OZERINJAUREGI OROIMENEZ Txirrindularitza 2018/06/30 2018/06/30
XVII PREMIO AYUNTAMIENTO DE ZIGOITIA Txirrindularitza 2018/07/01 2018/07/01
2ª MARCHA CICLOTURISTA SANTURTZI-SANTURTZI Txirrindularitza 2018/07/01 2018/07/01
V MARCHA BTT "BTT URIZAHARRA" Txirrindularitza 2018/07/01 2018/07/01
BIZKAIKO XXIV. ITZULIA (1ª Etapa) Txirrindularitza 2018/07/05 2018/07/05
BIZKAIKO XXIV. ITZULIA (2ª Etapa) Txirrindularitza 2018/07/06 2018/07/06
BIZKAIKO XXIV. ITZULIA (3ª Etapa-Sector 1º) Txirrindularitza 2018/07/07 2018/07/07
BIZKAIKO XXIV. ITZULIA (3ª Etapa-Sector 2º) Txirrindularitza 2018/07/07 2018/07/07
LEA-ARTIBAI KLASIKOA Txirrindularitza 2018/07/07 2018/07/07
IV TROFEO ELPROEX MEMORIAL ANDER RUIZ DE LARREA MENDIOLA Txirrindularitza 2018/07/07 2018/07/07
MARTXA BTT TXIPIROI EXTREME Txirrindularitza 2018/07/07 2018/07/07
TRIATHLON VITORIA-GASTEIZ Triatloia 2018/07/08 2018/07/08
BIZKAIKO XXIV. ITZULIA (4ª Etapa) Txirrindularitza 2018/07/08 2018/07/08
GOITIOLTZA BTT ENDURO 2018 Txirrindularitza 2018/07/14 2018/07/14
IV PREMIO LARRABASTERRA Txirrindularitza 2018/07/15 2018/07/15
VT TRIATLÓN OLIMPICO DE GETXO Triatloia 2018/07/21 2018/07/21
II. ETXEBARRIAKO SARI NAGUSIA Txirrindularitza 2018/07/21 2018/07/21
XXXVIII GRAN PREMIO PACO CEPEDA Txirrindularitza 2018/07/22 2018/07/22
VII TXUMAREN NAZIOARTEKO HIRU EGUNAK (1 ETAPA) Txirrindularitza 2018/07/27 2018/07/27
VII TXUMAREN NAZIOARTEKO HIRU EGUNAK (2 ETAPA) Txirrindularitza 2018/07/28 2018/07/28
VII TXUMAREN NAZIOARTEKO HIRU EGUNAK (3 ETAPA) Txirrindularitza 2018/07/29 2018/07/29
II CHALENGE ALAVESA DE CICLISMO 5ª ETAPA LAGUARDIA-LAGUARDIA Txirrindularitza 2018/07/29 2018/07/29
73 CIRCUITO DE GETXO-18º MEMORIAL RICARDO OTXOA Txirrindularitza 2018/07/31 2018/07/31
XXXIV PREMIO AYTO. SOPELA Txirrindularitza 2018/08/05 2018/08/05
XLV Trofeo Fundación Txirrindularitza 2018/08/12 2018/08/12
bakioko iv mtb martxa Txirrindularitza 2018/08/22 2018/08/22